Reference

Dodávka a montáž koupelny v bytě

Dodávka a montáž. Peletková kamna COLA v kombinaci s elektro kotlem

Předváděcí Kamna COLA na pelety

Kamna jsou instalovány v rodiném domě p.Gráfa v Havlíčkově Brodě a jsou jako hlavní zdroj vytápění s možností kombinace s plynovým kotlem. Prohlídka funkčních kamen je samozřejmostí po předchozí tel. dohodě na čísle 721 847 121

Více informací »

Dodávka a montáž septiku

Septik o velikosti 15 m3 Výroba + následná montáž s dodávkou výkopových prací. Také komletní dodávka voda, topení, plyn v objektu.

Více informací »

Přestavba kotle na automat

Přestavba litinového kotle viadrus na automatický provoz s napojením na stávající systém.

Možnost spalovat veškeré tuhé palivo do velikosti 3cm. Uhlí, pelety, obilí, štěpku a další materiály. Stále možné i ruční topení kusového dřeva. Pod stávající kotel, kterému se vyřízne dno je instalována přestavbová sada s násypkou, podavačem, hořákem a řídící jednotkou.

Více informací »

Rekonstrukce plynové kotelny

Rekonstrukce plynové kotelny v domově s pečovatelskou službou. Kotelna nově osazena kaskádou kondenzačních kotlů viassmann

Více informací »

Automatický kotel viadrus herkules duo

Dodávka a montáž automatického kotele viadrus do staršího RD s montáží nových rozvodů UT a instalací nových radiátorů. Ukázka hoření při spalování uhlí.

Více informací »

Rozvod UT a ZTI v novostavbě s použitím litinovývh radiátorů

Na přání zákazníka byli použity litinové radiátory, potrubí z lisovaných ocelopozinkových trubek a systém UT je provozován samotížně tudíš není použito čerpadlo. Jako zdroj UT byl investorem zvolen kotel DAKON dor 20

Více informací »

Výměna venkovní kanalizace

Výměna venkovní kanalizace. Stávající kameninová kanalizace popraskala a propadla se. Instalováno nové potrubí z PVC, KG sistému.

Více informací »

Tepelné čerpadlo vzduch voda

Montáž tepelného čerpadla do staršího domu s instalací nových rozvodů topení a radiátory.

Více informací »

Nerezové odtokové žlaby ACO

Kompletní dodávka a montáž nerezových odtokových žlabů pod konvektomaty v závodní kuchyni. Provedeno vyříznutí a vybourání podlahy, osazení žlabů zabetovování a zadláždění porušených míst.

Více informací »

Kompletní dodávka instalací vodo-topo-plyn-sanita do novostavby

Kompletní dodávka instalací vodo-topo-plyn-sanita do novostavby. Rozvody UT do radiátorů a podlahového topení jsou provedeny ve výcevrstvém plastohliníkovém potrubí značky MAINCOR. Kotel kondenzační BAXI s externím zásobníkem TUV 100L Dražice

Více informací »

Topení v bytovém domě

Kompletní dodávka a montáž plynové kotelny a celého topení včetně radiátorů, rozvodů a podlahového topení v bytovém domě. Do každého bytu instalována bytová jednotka MEIBES s deskovým výměníkem na TUV a počítadlem spotřebovaného tepla. Částečně instalace rozvodů vody a odpadu.  

Více informací »

Podlahové topení REHAU

Podlahové topení rehau ve starším domě po vybourání podlah, srovnání a odizolování položené systémové desky a následně nainstalováno podlahové topení. Potrubí je rozvedeno z rozdělovače s mísící sadou, který je napojen z rozvodů UT od kotle na tuhá paliva.

Více informací »

Viadrus hercules duo

Výměna starého kotle za nový Viadrus hercules duo s 500 l zásobníkem který je otočen k místu skladovaného paliva.

Více informací »

Sluneční kolektory

Ukázka slunečních kolektorů (vakuové trubyce)

Více informací »

Radiátory a měřič tepla

Montáž nových radiátorů a měřiče tepla vsazeného do nového rozvodu potrubí. Radiátory dle přání zákazníka otryskány a nově nalakovány vypalovací práškovou barvou. Instalace je v pohostinském zařízení.

Více informací »

Koupelna po rekonstrukci

Paneláková koupelna po rekonstrukci.

Více informací »

Podlahové konvektory

Dodávka a montáž podlahových konvektorů v nových bytech

Více informací »

Nové byty

Kompletní dodávka a montáž UT a ZTI do novostavby bytového domu v Praze

Více informací »

Otočná interiérová kamna Romotop Stromboli N02

Kamna jsou instalována v obývacím pokoji, napojení kouřovodu je přes zeď do druhé místnosti, ve které je instalován teplovzdušný výměník. Výměník je osazen revizními koleny a následně napojen přes zděř do keramického komína. 

Více informací »